20/02/2019 - Klubi i shahut "Vëllaznimi" Gjakovë

Histori,kulturë sportive,traditë...
Go to content

Main menu:

20/02/2019

Informata
Kryesia dhe kapiteni i ekipit te gatshem per superligen 2019

Vellaznimi me perforcimet cilesore me të huaj dhe vendorë kandidat serioz per vendet e para...
vellaznimichess@gmail.com
Back to content | Back to main menu