Lojërat nëper xhiro - Klubi i shahut Vëllaznimi Gjakovë

Shahu Gjakovar nëpër vite...
Go to content

Main menu:

Garat ekipore 2018
Orari dhe lojërat e takimeve të Klubit të shahut "Vëllaznimi" Gjakovë në Ligen e parë të Kosoves 2018
Liga e parë e Kosovës 2017
Xhiroja 7
Llamkosi-Vëllaznimi 2.5:3.5
E-Mail : vellaznimichess@gmail.com
Back to content | Back to main menu